Şartlar ve Kullanım Koşulları

Web Sitesi Kullanım Şartları ve Koşulları

1. Kullanım Koşulları
Cryptogag.com web sitesine erişerek, sitenin şart ve koşullarına, yürürlükte olan yasa ve yönetmeliklere ve bunların uygunluğuna bağlı kalmayı kabul etmektesiniz. Belirtilen herhangi bir hüküm ve koşula katılmıyorsanız, bu siteyi kullanmanız veya bu siteye erişmeniz uygun değildir.

2. Kullanici Sorumluluğu
CryptoGAG yatırım danışmanı olarak kayıtlı bir kurum değildir. Paylaşılan veriler rehberlik ve bilgilendirme amaçlıdır. Sitede yer alan tüm bilgiler bağımsız bir şekilde kullanıcılar tarafından doğrulanmalıdır. Sunulan bilgilere veya hizmetlere bağlı olarak ortaya çıkabilecek herhangi kayıp veya zarardan dolayı sorumluluk kabul edilmez. Geçmişe ait sonuçlar, gelecekteki performansın göstergesi değildir.

3.İade
Yanlış ve hatalı ödemeler dışında iade işlemi yapılmaz.

4.Web Sayfasına Erişim
Web sitesi ve iletişim kanalları istenilen zaman bakım çalışmasına alınarak bu süre zarfında kapatılabilir. Cryptogag kişisel bilgilerinizi gizli tutmayı kabul eder. Cryptogag.com web sitesinden diğer web sitelerine verilen tüm bağlantılar kolaylık sağlamak içindir. Cryptogag bu sitelerin içeriği ve erişilebilirliği hakkında hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

5.Kötüye Kullanım
Web sayfasında ve Telegram kanalında yayınlanan içeriğin 3.şahıslarla paylaşılması yasaktır. Paylaşım yaptığı tespit edilen kişinin üyeliğini iptal edilip geri ödeme yapılmayacaktır.

Bir sorunuz mu var?

Yardımcı olabilmemiz için İletişime Geçin