Servis İyileştirmesi Hakkında Bilgilendirme

Güncelleme: Sinyal servisinde 29.10.2018 tarihinde yeni geliştirmeler yapılmıştır. Detaylara bağlantısınden erişebilirsiniz.

Sizden gelen geri bildirimler doğrultusunda işlem geçmişi tablomuzun veri gösteriminde ve Telegram kanalında paylaşılan çıkış sinyallerinin kar gösteriminde düzenlemeler yaptık.Yapılan bu düzenlemerle beraber aşağıdaki konulara açıklık getirmek istiyoruz.


Telegram’da kapalı pozisyonlar için neden tekrar çıkış sinyalleri üretiliyor?

GAG piyasayı anlık olarak tarar ve çıkış için uygun anı ön gördüğünde bu durumu sizinle paylaşır. Pozisyonunuzun tamamını kapatmamış veya sinyali gözden kaçırmış olabilirsiniz. Bu gibi durumlar düşünülerek çıkış sinyali uygun zamanlarda tekrar gönderilebilir.


Telegram’da neden kârlılık oranı hesaplanmamış çıkış sinyalleri görünüyor?

Gönderi içerisinde kârlılık oranı paylaşılmayan çıkış sinyalleri, daha önce ilgili koin için pozisyonun kapatıldığı anlamına da gelir. Kârlılık oranı ilk kapanışta hesaplanır ve sizinle paylaşılır. Aynı koin için daha sonra yeni pozisyon açılırsa, kapanış olarak gelecek ilk sinyalde kârlılık oranı gösterilecektir.


Açık pozisyonu olmasına rağmen neden aynı koin için tekrar giriş sinyali paylaşılıyor?

Fiyat, giriş yapılan seviyenin altına doğru inmeye devam ettikçe yeni giriş noktaları tespit edilir. Uygun durumda yeni giriş sinyali gönderilebilir. İlgili koine ait gelen ilk çıkış sinyali ile açık olan tüm pozisyonlar kapatılır.


Web sitesindeki kapalı pozisyonlardaki kâr oranları nasıl hesaplanıyor?

Gönderilen giriş sinyalleri kendinden sonra gelen ilk çıkış ile ilişkilendirilir ve karlılık oranı hesaplanır. İlgili koine ait ilk kapanıştan sonra gelen çıkışlar kapalı pozisyon tablosunda yer almaz!


Telegram kanalına gönderilen çıkış sinyallerinin kâr oranları nasıl hesaplanıyor?


Açık pozisyon olmadığı halde neden çıkış sinyali üretiliyor?

GAG sinyalleri dışında işlem yaptığınız başka koinler de olabileceği düşüncesiyle çıkış sinyalleri paylaşılmaktadır.


Konu hakkında görüş, düşünce ve önerilerinizi iletişim formu aracılıyla bize ulaştırabilirsiniz.

If you have any questions

Please do not hesitate to Contact Us