Sıkça Sorulan Sorular

CryptoGAG Nedir?
Kripto paraların ticaretinde kullanabileceğiniz bir sinyal servisidir. GAG adını verdiğimiz akıllı robot yazılımımız, ekibimiz tarafından tanımlanan kuralları anlık olarak belirli borsalardaki (Poloniex, Bittrex, Binance) kripto paralar için tarar ve uygun koşullar sağlandığında giriş (enter) ve çıkış (exit) sinyalleri üretir. Bu sinyaller web sitesi ve özel Telegram kanalımız üzerinden paylaşılır.
CryptoGAG ücretli midir?
Detaylı bilgiye ücretlendirme bağlantısından erişilebilirsiniz.
CryptoGAG robotuna neden güvenmeliyim?
Kararı duyguları ile almaz. Stres yaşamaz ve buna bağlı olarak hata yapmaz. Tatil günü yoktur çok çalışır.
CryptoGAG borsa hesabıma bağlanıp benim yerime işlem yapabilir mi?
Hayır, GAG bir ticaret robotu değildir. Sizin yerinize borsada işlem yapamaz.
Hangi borsalar için sinyal paylaşımı yapıyorsunuz?
Binance, Bittrex ve Poloniex borsaları için sinyal paylaşımları yapılmaktadır.
CryptoGAG'in gönderdiği sinyalleri nasıl değerlendirebilirim?
GAG iki çeşit sinyal üretir. Bunlardan “Enter” piyasaya giriş, “Exit” piyasadan çıkışı temsil eder. Giriş ve çıkış sinyalleri geldiğinde acele etmenize ve hızla işleme girmenize gerek yoktur.

Giriş yapmak isteyenlere tavsiyemiz öncelikli olarak BTC’nin USD karşısındaki mevcut eğilimini kontrol etmeleridir. BTC’nin USD karşısındaki yükselişi genellikle Altcoin’lere olumsuz yansır. Bu durumda Altcoin piyasasından çıkış yapmak ve giriş için eğilimin stabil konuma dönmesini beklemek daha güvenli olabilir. BTC/USD eğilimini ana sayfadan görüntüleyebilirsiniz.

Giriş sinyali üretilen kripto para için piyasaya bağlı olarak 1 ila 15 gün içerisinde çıkış sinyali gelmesi ön görülür. Aynı giriş sinyali için birden fazla çıkış imkanınız olabilir. Alacağınız risk doğrultusunda çıkış sinyalinden sonra bir müddet daha bekleyerek karınızı arttırabilirsiniz. GAG, yükselişe devam eden kripto paralar için birden fazla çıkış, düşüşe devam eden kripto paralar için birden fazla giriş sinyali paylaşabilir.

GAG Görsel Kullanım Kılavuzu
Giriş Çıkış sinyalleri hakkında
A’dan Z’ye CryptoGAG

CryptoGAG'in ürettiği sinyalleri nereden görüntüleyebilirim?
Üye olduğunuz durumda,

GAG’in ürettiği sinyallere erişebilirsiniz.

CryptoGAG'e nasıl üye olurum?
Kayıt sayfamızdan üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Daha detaylı bilgiye A’dan Z’ye CryptoGAG adresindeki “Nasıl üye olurum?” başlığından erişebilirsiniz.
Şifrem kayıt esnasında sağladığım e-posta adresine ulaşmadı. Nasıl edinebilirim?
Şifreniz kayıt işleminden sonra sağladığınız e-posta adresine gönderilmiştir. Bazı e-posta sağlayıcıları gönderilen mesajları önemsiz/gereksiz posta kutunuza taşıyabilmektedir. Gelen kutunuzda ”CryptoGAG Uyeliginiz Hakkinda” konu başlıklı bir gönderi bulunmuyorsa, “Junk/Spam” kutunuzu da kontrol ediniz. Hala gönderdiğimiz e-postayı bulamıyorsanız [email protected] adresine durumu bildirerek yardım talebinde bulunabilirsiniz.
E-Posta adresime gönderilen şifre ile web sitesine giriş sağlayamıyorum. Ne yapmalıyım?
Üyelik işleminiz operatörlerimiz tarafından en geç 12 saat içerisinde kontrol edilerek onaylanacaktır. Kontrol sürecinden sonra iletişim kanallarımıza giriş sağlaya bileceksiniz
Telegram kanalınızdan sinyal alamıyorum. Bir sorun mu var?
20 Ekim – 1 Aralık tarihleri arasında sinyallerimizi paylaştığımız açık Telegram kanalını bilgilendirme amaçlı kullanıyoruz. “CryptoGAG Signals” isimli kapalı kanalda olduğunuzdan emin olunuz. Bu kontrol sonrası hala sinyal alamadığınızı düşünüyorsanız @ ile başlayan Telegram kullanıcı kodunu bize iletiniz. Gerekli kontroller sağlandığında tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.
Üyeliğimi gerçekleştirdim. Telegram sinyal kanalına ne zaman ekleneceğim?
Üyelik işleminiz operatörlerimiz tarafından en geç 12 saat içerisinde kontrol edilerek onaylanacaktır. Kontrol sürecinden sonra iletişim kanallarımıza giriş sağlayabileceksiniz. Lütfen bü süre içerisinde sabırlı olunuz. Üye olurken doğru Telegram kullanıcı kodunu bize iletmişseniz işleminiz hızlanacaktır. Kayıt formundaki Telegram kullanıcı kodu alanını boş bırakmış veya yanlış doldurmuşsanız, [email protected] e-posta adresine mevcut kullanıcı adınızı iletmelisiniz.
Telegram kullanıcı adımı nasıl tanımlarım?
Örnek Resim‘deki adımları takip ederek @ ile başlayan bir Telegram kullanıcı adı oluşturabilirsiniz.
Telegram kanalından yanlışlıkla çıktım ne yapmalıyım?
[email protected] adresine sisteme kayıtlı mail adresinizi, telegram kullanıcı adınızı ve durumu bildirerek yardım talebinde bulunabilirsiniz.
Üyeliğimi sonlandırıp iade talep edebilir miyim?
Şartlar ve kullanım koşulları sayfamızda yer aldığı gibi “yanlış ve hatalı ödemeler” dışında iade işlemi yapılmamaktadır.
Kayıt formunda doldurduğum bilgileri güncellemek istiyorum ne yapmalıyım?
Güncellemek istediğiniz bilgileri [email protected] e-posta adresine ilettiğiniz taktirde gerekli işlemler yapılıp tarafınıza bilgi verilecektir.
Aylık üyelik mümkün müdür?
Evet kayıt formunun ödeme bilgileri başlığı altında bulunan 1.adımda LTC ödeme seçeneğini tercih ederseniz 2.adımda aylık üyelik seçim alanını görüntüleyeceksiniz. Aylık üyeliğimiz birçok borsanın en az gönderim tutarının daha altında olduğu için BTC ile bu işlemi yapamamaktayız.
CryptoGAG ile nasıl iletişime geçebilirim?
Web sitemizdeki iletişim formunu kullanarak veya hellocryptogag.com adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm yorum, görüş öneri ve geri bildirimlerinize açığız.

Bir sorunuz mu var?

Yardımcı olabilmemiz için İletişime Geçin